skip to Main Content

Satış Destekleme Ürünleri

Mağaza satış alanı içinde müşterilerin ürünlerinize ilgisini çekebilmek, Ürün,hizmet ve kampanyalarınızı daha net ve doğru anlaşılmasını sağlayarak satış arttırma etkinliklerinize yardımcı olacak ürünlerdir.

 Satış Destekleme ürünleri ile Eczanenize Özel Satış Reyonları,

Ürün ve raf reyonu sunumlarınızda, müşteri profili satış stratejinize uygun ürünleri 20.000 Farklı ürün ile beraber oluşturalım, işletmenizde farklılık yaratalım.

Tüm ürünler fabrikasyon ve seri üretim olup belirli standartlar ile üretilmiş olup, kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun ürünlerdir.

Anlaşılır fiyat-raf etiketlemesi ve promosyonları ile düzenlenmiş bir mağaza ile sizde müşteri satış ve taleplerinizi artırabilirsiniz.

Raf Düzenleme, Raf Aydınlatma, Kutulu Sistemleri, Teşhir Ürünleri, Sunum Ürünleri, Asma Ürünleri, Raf Yönetim Ürünleri, Akrilik Çerçeveler, Plastik Çerçeveler, Bilgilendirme Ürünleri, Yönlendirme Ürünleri, İndirim ve Promosyon Ürünleri, Klik Sistem Ve Kart Tutucular, Montaj Ürünleri, vb Satış Destekleme Ürünleri konusunda eczaneye özel çözüm ve ürünler.

Elektrobyte satış destek ürünleri konusunda Dünya’ da bu işi en iyi yapan firmalar ile çalışmakta olup, sistemin satış-temin ve uygulaması ile ilgili olarak bire bir ilgilenmektedir.