skip to Main Content

Bu modülü kullanarak katı oral formdaki müstahzarlara şekil, renk, baskı yazısı, logo, şeffalık ve bölünebilirlik özelliklerini sorgulayarak ulaşabilirsiniz. Rx Hap-Bul® düğmesini çalıştırdığınızda aşağıdaki ekran ile karşılaşacaksınız.

Bulmak istediğiniz tablet/kapsülün şeklini veya renklerini seçerek arama yapabilirsiniz. Farenizi renk ve şekillerin üzerinde gezdirerek hangisinin arama kriterlerinize en uygun seçenek olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Daha detaylı aramanıza imkan veren seçenekler ile sorgulama sonuçlarını daraltabilirsiniz. (İki renkli olup olmadığı, çentikli olup olmadığı, üzerinde logo olup olmadığı, şeffaflık durumu ya da üzerindeki yazı gibi). İki renkli tablet/kapsüller için “2 renkli” alanını işaretlemelisiniz. Bu durumda seçebileceğiniz 2 ayrı renk seçeneği görüntülenecektir.

Müstahzara ait bu özellikler müstahzarın prospektüs, Kısa Ürün Bilgisi (KÜB), Kullanma Talimatı (KT) veya ürün görselleri kullanılarak tanımlanmıştır. Koşulları seçtikten sonra Rx Hap-Bul® düğmesini çalıştırdığınızda tanımladığınızı koşulları sağlayan müstahzarların bir listesi görüntülenecektir. Liste üzerinden ulaşmak istediğiniz müstahzar hakkında fikir yürütebilirsiniz.