skip to Main Content

Havale İle Sipariş

 1. Hesap Sahibi: Elektrobyte
 2. Garanti Libadiye İBAN:TR14 0006 2001 0170 0006 2994 14
 3. Havale sırasında açıklama kısmına Eczane İsmini yazmanız gerekmektedir.
 4. Mutlaka Dekontunuzun üzerine Kaşeniz veya Fatura adresinizi yazarak 0216-339 6078 fax gönderiniz.
 5. Fiyatlara KDV Dahildir.
 6. Mail order formu ile ödeme için formu buradan indirebilirsiniz.
(216) 339 6772 - 6078 - 6079
siparis@elektrobyte.com.tr

RxMediaPharma® 2018 Kurulum İşlemleri

RxMediaPharma® 2018’yı kurmak için aşağıdaki adımları uygulayınız.

 1. Eğer varsa RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı’nın eski sürümünü bilgisayarınızdan kaldırmanızı öneriyoruz. Kurulum işlemlerini tamamlayabilmek için teknik gereksinimlerin sağlanıyor olması gerekmektedir.
 2. Çalışan yazılımlarınızı kapatınız.
 3. BURAYA TIKLAYARAK 2018 Setup.exe kurulum dosyanızı indirip (1.4GB) setup dosyasını çalıştırınız.
 4. RxMediaPharma®’yı DVD olarak edinmişseniz,  RxMediaPharma® 2018 DVD’sini DVD Sürücünüze yerleştiriniz. Eğer sisteminiz AutoRun özelliğini destekliyorsa Kurulum programı otomatik olarak çalıştırılacaktır. AutoRun özelliği desteklenmiyorsa DVD’nin kök dizininde bulunan SETUP.EXE’yi çalıştırınız.
 5. Yönergeler doğrultusunda kurulum işlemlerini tamamlayınız.
 6. Kurulum işlemlerinin ilk sayfası onay aşamasıdır.
 7. Kurulum işlemlerine devam edebilmek için Lisans Sözleşmesini kabul etmek zorundasınız. Lütfen Lisans Sözleşmesi’ni dikkatlice okuyunuz.
 8. Bu aşamada kurulum yapılacak klasör için onayınız alınacaktır.
 9. Kısayol ayarları için onayınız alınacaktır.
 10. Bu aşamada tanımladığınız tüm seçenekler onayınıza sunulacaktır. Yapmak istediğiniz herhangi bir değişiklik varsa “Geri” düğmesini kullanabilirsiniz. “İLERi” düğmesini çalıştırdığınızda kurulum işlemleri başlatılacaktır.
 11. Kurulum işlemleri, kullanılan DVD okuyucuya bağlı olarak 6-10 dakika sürecektir. Kurulum işlemleri çok uzun sürerse DVD içeriğini bilgisayarınızda bir klasöre kopyalarak kurulum işlemlerini bu klasörden gerçekleştirebilirsiniz.
 12. Kurulum işlemleri tamamlandığında “Yazılımı Çalıştır” seçeneğiyle birlikte aşağıdaki ekran görüntülenecektir.
 13. Kurulum yaptığınız klasörden RxMediaPharma® 2018′ i veya Başlat/Programlar/RxMediaPharma® 2018 bölümünden RxMediaPharma® 2018′ i çalıştırınız.
 14. Yönergeler doğrultusunda gerekli alanları doldurduktan sonra Lisans işlemlerini tamamlayınız.

RxMediaPharma® Kullanıcı Portalı
RxMediaPharma® 2018′ i kurmak için RxMediaPharma® Kullanıcı Portalı’na üye olmanız gerekmektedir.

Daha önce üyelik işlemlerini tamamlamışsanız mevcut kullanıcı bilgilerinizle kurulum işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aksi halde RxMediaPharma® Kullanıcı Portalı’na üye olmak için lütfen www.rxmpws.com adresini ziyaret ediniz.

RxMediaPharma® 2018 Lisanslama İşlemleri

RxMediaPharma® 2018 yazılımının kurulumunu tamamladıktan sonra kurulum ekranından veya masaüstündeki simgesine tıklayarak yazılımı ilk kez çalıştırdığınızda lisanslama penceresi görüntülenecektir. Gelen ekranda İleri düğmesine basınız.

RxMediaPharma® 2018 DVD kutusunun arkasında yer alan RxMediaPharma 2018 Lisans Numaranızı giriniz. Lisans numaranızı doğru olarak girdiğiniz zaman ileri tuşu aktif hale gelecektir. İleri tuşuna basınız.

RxMediaPharma Lisanslama İşlemleri RxMediaPharma Kullanıcı Portalı (www.rxmpws.com) üzerinden yürütülmektedir.

Daha önce kullanıcı portalına üye olduysanız: “RxMediaPharma Kullanıcı Portalı’na ÜYEYİM” seçeneğini seçiniz. Üye şifrenizi hatırlamıyorsanız www.rxmpws.com adresi üzerinde yer alan yönergeleri takip ederek yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Eğer kullanıcı portalında üyeliğiniz yok ise:Üye Olmak İstiyorum” düğmesini tıklayınız. Karşınıza www.rxmpws.com internet adresindeki kullanıcı portalı sayfası açılacaktır. Sayfa görüntülenemez ise www.rxmpws.com adresine internet tarayıcınız ile ulaşabilirsiniz

Üye olmak için karşınıza gelen internet sayfasında sağ üst köşede de yer alan “Kayıt Ol” düğmesine veya “Şimdi kaydolun” linkine tıklayınız.

Karşınıza gelen formu eksiksiz doldurunuz. E-posta adresinizin doğruluğundan emin olunuz. Aktivasyon mesajınız ve kullanıcı portalı işlemlerinize bu e-posta adresiniz üzerinden devam edilecektir. Şifreniz minimum 6 karakter/sayı kombinasyonundan oluşmalıdır. Formu doldurduktan sonra kabul ediyorum düğmesine tıklayınız.

Kullanıcı portalına tanımlamış olduğunuz e-posta adresinizin Gelen Posta kutusunu kontrol ediniz. E-postanızın Gelen Kutusu’na gelmiş olan aktivasyon mesajındaki linke tıklayarak kullanıcı portalı aktivasyon işlemini tamamlayınız. Kayıt işlemlerini tamamlamanıza rağmen hala aktivasyon mesajı gelmemiş ise İstenmeyen Posta/Gereksiz E-Posta/SPAM klasörlerini kontrol ediniz. E-posta sunucunuz gelen aktivasyon mesajını SPAM olarak kabul etmiş ve bu klasöre atmış olabilir.

Kayıt işlemi sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresinize gelen şifreyi e-posta adresiniz ile birlikte girerek, Kullanıcı Portalına üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak, gelen e-posta mesajında yer alan adımları takip ederek aktivasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz.

RxMediaPharma yazılımına geri dönerek “Kullanıcı Portalına ÜYEYİM” seçeneğini seçiniz.

Bu verileri doğru olarak girdiğinizde İleri düğmesi aktif duruma gelecektir. Kullanıcı portalı şifrenizi unuttuysanız “şifremi unuttum” bağlantısına tıklayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Bu ekranda lisans numaranız kontrolünüz için size tekrar gösterilecektir. Doğru ise ileri düğmesine tıklayınız.

Lisanslama işlemlerinin tamamlanması için lisanslama modülünün internet üzerinden Kullanıcı Portalına bağlanması gerekmektedir. Güvenlik yazılımlarınız bu bağlantıyı engelleyebileceği için bir uyarı mesajı ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yazılımın internet ortamına çıkışına izin vermelisiniz. İnternet çıkış için vekil (proxy) sunucu kullanıyorsanız “İnternet Ayarları” düğmesini kullanarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Lisanslama işlemleri başarıyla tamamlandığında aşağıdaki ekran görüntülenecektir.

Eğer internete bağlanma veya lisanslama parametreleri ile ilgili bir problemle karşılaşırsanız Lisanslama Modülü yapmanız gerekenler konusunda size yol gösterecektir.