skip to Main Content

En iyiler güçlerini birleştirdi: OLIVETTI Verifone MX 915 ECR

OLIVETTI Verifone MX 915 ECR yeni nesil yazarkasası resmi onaylarını tamamlayarak esnafın beğenisine sunuldu. Dünya genelinde 25 milyon noktada ödeme sistemleri alanında tecrübesiyle sektör lideri Verifone, Türkiye pazarındaki 40 yıllık yazarkasa deneyimi, güvenilir ve tercih edilen markası Olivetti ile güçlerini birleştirerek TEK bir cihaz ile esnafın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeni nesil yazarkasasını piyasaya sürdü.

Ergonomik ve kullanıcı dostu OLIVETTI Verifone MX 915 ECR, yenilikçi tasarımı ile elektronik yazarkasa POS fonksiyonuna sahip masaüstü yeni nesil yazarkasasını esnafla buluşturuyor. Mevcut bankaların uygulamalarına uyumlu bir şekilde çalışabilecek olan OLIVETTI Verifone MX915 ECR, mükelleflerin tüm işlemlerini güvenli bir şekilde ve mevzuata uygun gerçekleştirmelerini sağlıyor. Yeni nesil işletme sistemleri platformu üzerinde çalışan OLIVETTI Verifone MX915 ECR, 4,3 inç dokunmatik ekranı, güçlü işlemcisi ve yüksek performansa sahip yazıcısı ile esnafın işini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. EFT POS özellikli masaüstü yazarkasa, kullanım kolaylığı, temassız işlem özelliği (NFC) ve şık tasarımı ile tüm ödeme türlerini de destekliyor.

Verifon MX 915 ECR, yenilikçi tasarımı ve esnekliği ile elektronik yazar kasa ve POS işlevselliğini masaüstü çözümünde bir araya getiriyor. MX 915 EFT-POS özellik masa üstü yazar kasa yeni yönetmelik gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Perakendecilerin kredi kartı ve banka kartı işlemlerini güvenli şekilde gerçekleştirmelerini ve her işlem için vergi yükümlülüklerini yerine getirmelerini sağlar.

Yeni nesil V/OS platformu üzerine çalışan MX 915 ECR , 11 cm büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekran, güçlü işlemci ve entegre yazıcıya sahiptir. Seri, Çevirmeli Ağ/Eternet, Usb ve yazar kasa çekmece bağlantısıda dahil olmak bağlantı seçenekleri mevcuttur. MX 915 ECR, EFT-Pos özellik masaüstü yazar kasa çözümünde kullanım kolaylığı ve esneklik arayanlar için ideal tercihtir.

ENTEGRE MASAÜSTÜ ELEKTRONİK YAZAR ASA VE EFT-POS ÇÖZÜMÜ

  • Verileri Gelir İdaresi Başkanlığı sunucularına ve ilgili bankaya hızlı ve güvenlik şekilde iletir.
  • MX 915 ECR üzerinde bulunan mali mühür, cihazı yetkisiz müdahalelere karşı korur.
  • Entegre yazıcı, fişlerin hızlı şekilde sorunsuz yazdırılmasını sağlar.
  • Linux tabanlı işletim sistemi, esnek uygulama geliştirme ortamı ve basit geliştirme seçenekeri sunar.
  • İsteğe bağlı döner stand, müşteri şifre girişi sırasında gizlilik ve kolaylık sağlar.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Kampanya mesajları, reklamlar ve vi̇deolu tanıtımları oynatabilen bir renkli̇ ekrana sahiptir. Kusursuz çi̇zgi̇leri̇ ve modern, seçki̇n tasarımıyla satış noktasında, kasada ya da masaüstünde güçlü bi̇r i̇maj yaratır.

i̇şlevsel ve Esnek

NFC/Temassız i̇şlem desteği̇yle, geli̇şen yeni̇ pazarlara kolayca uyum sağlar. Entegre, duyarlı, arkadan aydınlatmalı tuşları sayesi̇nde hata payını azaltarak müşterilerinize ileri seviye satış deneyimi yaşatır.

Eksiksiz Multimedya Çözümü

Sadakat uygulamalarının yöneti̇lmesi̇, hedi̇ye kartlarının düzenlenmesi̇ ve kontör yükleme işlemleri gi̇bi̇ katma değer sağlayan çeşi̇tli̇ hi̇zmetlere olanak tanıyan i̇deal bi̇r platformdur.

Eksiksiz Multimedya Çözümü

Sadakat uygulamalarının yöneti̇lmesi̇, hedi̇ye kartlarının düzenlenmesi̇ ve kontör yükleme işlemleri gi̇bi̇ katma değer sağlayan çeşi̇tli̇ hi̇zmetlere olanak tanıyan i̇deal bi̇r platformdur.