skip to Main Content

Microsoft Fixit Çözüm Merkezi

Microsoft Fixit Çözüm Merkezi

Bilgisayarınız sürekli kilitleniyor mu? Çok mu ağır çalışıyor? Hata mı veriyor? Canınızı sıkan sorunlarınız mı var?  Microsoft yazılım sorunlarınızı çözmek için bize Microsoft Fixit Center yani Fixit çözüm merkezini sunmakta. Bilgisayarınızdaki yazılım kaynaklı sorunlar için Microsoft’un Fixit Çözüm Merkezinden yardım alabilmektesiniz.

Masaüstü özelliklerini kullanma veya programları ve dosyaları açma, oyun oynama, müzik veya ses çalma, resim veya video oynatma
Internet’e veya ağlara bağlanma, yazılım veya donanımı yükleme veya yükseltme yazdırma, faks, tarama, paylaşma veya kaydetme performansı, hataları veya kilitlenmeleri düzeltme güvenliği, gizliliği veya kullanıcı hesaplarını düzeltme gibi birçok işleve sahip olan Microsoft Fixit, online olarak sorununuza özel exe dosyalarını indirerek bilgisayarınızı tamir etmenizi sağlamaktadır.

Yazılımsal sorunların başarıyla üstesinden gelen Microsoft Fixit aracı web sayfasına girdiğinizde ilgili kategorilerde sorununuza göre onarım aracını indirip sisteminizde çalıştırabilmektesiniz.

http://support.microsoft.com/fixit/

Kaydet

Kaydet