skip to Main Content

E-FATURA ZORUNLULUK DEĞİL KOLAYLIKTIR!

Dijital dünyanın, hayatı kolaylaştıran tüm özelliklerine sahip e-Fatura, kullanıcılarına tüm fatura işlemlerini eski fatura sistemine göre çok daha verimli, faydalı ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirme olanağı sunar.

Pratik1

Düşük Maliyet

Basım, postalama, arşivleme, noter onay maliyeti gibi masraflar e-Fatura ile maziye karışır. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması da insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar.

Pratik32

Hızlı ve Kolay

e-Fatura ile tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden eski faturalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilir, tüm fatura işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek zaman kazanırsınız. Unutmayın; size kalan en küçük bir zaman parçası büyüyerek dev inovatif fikirlere dönüşebilir.

Efaturasecur 1

Güvenli Alt Yapı

Tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden istediğiniz zaman istediğiniz tarihteki faturanıza kolaylıkla ulaşabileceğiniz e-Fatura sisteminde hiçbir şekilde faturanız kaybolmaz. Özel entegratör sistemi sayesinde ne siz başka şirketlerin fatura bilgilerine erişebilirsiniz ne de onlar size ait fatura bilgilerini görüntüleyebilirler.

Pratik Rapor

Periyodik Faturalandırma

E-Fatura gönderimlerinizi belirli periyotlara bağlayarak siz nerede olursanız olun zamanı geldiğinde faturanızın oluşturup gönderilmesini sağlayın ve zamandan tasarruf edin.

Efaturasecur 1

%100 Entegrasyon

e-Fatura işlemleriniz için ayrı, muhasebe işlemleriniz ayrı ekranlarda zaman harcamayın muhasebe ve faturalandırma işlemlerinizi tek ekrandan kontrol ederek büyük ölçüde zaman kazanın.

Saklama

10 Yıl Saklama

Fatura arşivleme sorumluğundan kurtulun gelen ve giden faturalarınız 10 yıl boyunca yüksek güvenli alt yapımızda saklansın dilediğiniz zaman erişin.

Karar veremediniz mi ?

Uzman ekibimizle birlikte doğru ürünü seçmeniz yardımcı olabiliriz, dilerseniz kısa kurulumla demonuzu kurup aktif edebiliriz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Sunum Yapalım
<>