skip to Main Content

Neden Biz ?

1998 yılından beri faliyet gösteren Elektrobyte bugüne kadar 2000 civarı çoğunluğu Eczane olmak üzere bir çok ticari işletme, Fabrika ve Sitelere Kamera Güvenlik Sistemi kurmuş bir firmadır. Elektrobyte şimdiye kadar kurmuş olduğu sistemlere destek vermekte olup, 7-8 yıl önce kurmuş olduğu sistemlere bile halen destek vermektedir. Önceki zamanlarda kurmuş olduğumuz Pc Tabanlı Sistemlerin revize edilip DVR Sisteme geçişlerini sağladık, 2014 yılı itibari ile de NVR teknolojisine geçiş yapmak isteyen tüm müşterilerimiz yine bizleri tercih etmelerinde en önemli etkenin Kaliteli Ürün ve İşçilik ile işimizi yapıyor olmamızın ödülü olmuştur.

kamera güvenlik sistemi

Kamera Güvenlik Sistemi

  • Deneyim, Tecrübe : Elektrobyte Çalışanları, konusunda gerçekten uzmanlaşmış hem güvenlik hemde bilişim tecrübesini kullanarak, sırasında kolay olanı değil müşteri ve yapılan iş iiçin doğru olanı yapmayı alışkanlık haline getirmiştir.
  • Kolay Ulaşım : Telefonlarımıza sürekli ulaşarak ihtiyacınız olan destek ve ürün bilgisini size aktarabilmektedir.
  • Müşterimizi Dostumuz Gibi Görüyoruz : Tüm ürün satışı ve sonrasında sanki bir dostumuzun işini yapıyor gibi Sisteminizin; Uzun ömürlü olması, Sorunsuz çalışmasını sağlayarak memnun müşteri portföyü yaratma arzusundayız. Yıllarca hep yaşadık memnun olan her müşterimiz bize 3 müşteri daha getirdi..
  • Teklif Edilen Ürünlerin Kullanılması : Kamera güvenlik sistemi işinde kullanıcının bilmek zorunda olmadığı yüzlerce parça,özellik ve terim mevcut. Keşif ve sonrası verdiğimiz teklifdeki birebir ürünleri kullanmamamıza rağmen teklifde olmıayan 5-10$ pahalı olan bir ürünle yapılan iş daha iyi olacaksa onu kullanır genelde de bunu müşteriye yansıtmayız..
  • İhtiyaca Göre Çözüm üretiriz : İş yerinize kurulacak kamera güvenlik sisteminin iş yerinin işleyiş ve alışkanlıklarını bozmadan çalışması ve yaptğımız keşif veya montaj sırasında ezberden çok müşterimiz ile konuşarak kendisininde içine sinen şekilde sistemi kurulumunu sağlarız.
  • Kullanılan Malzemelerin Kalitesi : Kullandığımız tüm donanım ekipmanı ve montaj ürünlerinde belirli firma ve markalar ile çalışarak bunlarda TSE,CE gibi kalite onaylı markaları tercih ediyoruz.
  • Zamanında İş Teslimi : GSistemin kurulumu sırasında iki tarafında zamanının değerli olduğunu biliyoruz, İşimiz gereği genelde işyerinin kapalı ve personelin çalışmadığı zamanları tercih etmemize rağmen, aksilik çıkmadığı sürece işimizi zamanında bitiriyor ve en önemlisi EKSİK İŞ bırakmıyoruz.
  • Satış Sonrası Hizmet : Kurmuş olduğumuz tüm sistemlere diğer firmalarının tersine 2 Yıl Tam Donanım,İşçilik ve Kurulum Garantisi veriyoruz.