skip to Main Content

Peşin Satın Almanın Gücünü, Vergi Avantajları İle Birleştiren IT Kiralama ile Teknolojideki Hızlı Gelişime Ayak Uydururken Zorlanmayın.

Firmamızın satış ve hizmetini sunduğu ürünler veya ihtiyacınız olan diğer teknoloji tabanlı donanım, yazılım ve hizmet ihtiyaçlarında yanınızdayız. Size özel hazırlanacak fiyat ve ödeme planları ile bankalar ile uğraşmadan, kredi kartı limitlerinizi doldurmadan, hiçbir evrak ve formalite işlemleri ile uğraşmadan 24-36-48 aya varan vadelerle kiralayabilirsiniz.

Elektrobyte’ ın müşterilerine sunmuş olduğu bu ayrıcalıklı hizmet sayesinde kiralama ve vergi avantajlarından faydalanarak küçük ödemeler ile teknolojideki son noktayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendi öz sermayenizi, ekipman ve donanıma bağlamayarak, İşletmenizi büyütmek ve müşterilerinize daha düzenli, kurumsal bir hizmet verme aşamasında diğer finansal ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.

Bu hizmetin, diğer kiralama veya satın alma hizmetlerinden ayıran en önemli unsurlardan biri de kiralama hizmeti sonunda isterseniz % 5-10 arası bir bedel ile ürünü satın alabilir veya yeni bir sözleşme ile daha yeni ve güncel bir ürüne geçiş sağlayarak, işletmede sürekli olarak yeni teknoloji kullanmaya devam edebilirsiniz.

NELER KİRALANABİLİR ?

Masa Üstü veya Diz Üstü Bilgisayar
Sunucu ve Aksesuarları
Bilgisayar Donanımları
Barkod ve OT/VT Sistemleri
Perakende Otomasyon Ürünleri
Microsoft Yazılımları
Paket ve Sektörel Yazılımlar
E-Ticaret ve Web Yazılımları
Servis ve Bakım Hizmetleri
Güvenlik ve Kamera Sistemleri

NEDEN TEKNOLOJİ KİRALAMASI ?

Vergi ; Kiralama işleminde ödenen tutarlar, ödendikleri tarihte kira gideri olarak aynı ayda muhasebeleştirilerek vergi matrahından düşebilirsiniz. Bu sayede kiralama süresince ödemiş olduğunuz tüm tutarı vade farklarıda dahil olarak gidere atmış olursunuz.
Kiralama Sonunda Satın Alım Avantajı ; Kiralama süresi sonunda, dilerseniz, kiraladığınız ürüne satış bedeli üzerinden (Sözleşme yapılan tutar ) ürüne göre % 4-10 arası ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Düşük Faiz ; Leasing veya banka kredilerinde ödemiş olduğunuz faizlere oranla daha düşük faizlerle istediğiniz teknoloji ürünlerine sahip olabilirsiniz.
Sabit Ödeme ; Ara ödeme, Ek Ödeme, Dönem Faizi gibi sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız ilk günden son güne kadar ödeme planlarınızı yapabilir, sözleşmenizde anlaştığınız rakam dışında bir ödeme yapmazsınız.
KDV Matrahı ; Kiralama Bedeli + % 18 KDV şeklinde yapacağınız ödemeyi, aynı ayda ödeyeceğiniz KDV tutarından düşersiniz.
TL Üzerinden Sözleşme ; Türk Lirası cinsinden olan ödemelerinizde ilk günden son güne kadar TL cinsinden ödeme ile döviz artışlarından etkilenmeden ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Ürün veya Proje Bazındaki İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bize Ulaşın

ihtiyaçlarınıza göre size özel ürün ve ödeme planları için

Gerekli Evraklar

  • Vergi levhası
  • İmza sirküleri
  • Şirket ortaklarının kimlik fotokopileri
  • Son 6 aya ait faaliyet belgesi ya da son aya ait kdv tahakkuk fişi
  • Ticaret sicil gazetesi, Eczane ise ruhsat fotokopisi
  • İş yerine ait elektrik su doğalgaz faturalarından biri
  • Son 6 Aya ait bilanço + mizan
  • İmza sirküsü olan kişinin yetki belgesi

En az 12 aylık işletmeler bu hizmetten yararlanabilir, evrakları göndermeden önce satış anlaşması imzalanmış ve müşteri bilgi formu doldurulmuş olmalıdır.