skip to Main Content

Bilgi fişleri sayesinde müşterinize verdiğiniz güven sayesinde, dürüst bir işletme görüntüsüne ek olarak sizi diğerlerinden ayıran bir farklılık yaratmış olur müşterilerinizin eczanenizi seçmesine bir katkı sağlamış olursunuz.

Fişlerin kullanımı ve sisteme uyarlanması kolay olup, eczane çalışanlarına fazladan zaman kazandırarak verimliliği artırmaktadır.

Perakende Satış Fişi

Birden fazla sorunu ortadan kaldırmanıza yarayacak basit ve ekonomik bir uygulamadır.

Her yapmış olduğunuz satış sonrasında , satışı kaydettiğiniz anda fiş yazıcıdan otomatik olarak bir satış fişi çıkmaktadır. Bu fiş sayesinde müşteriniz satın aldığı ürün ve fiyatını konusunda bilgilendirilmiş olur.

İkinci bir artısıda kasada duran personel bu fiş sayesinde % 8 ve % 18 kdv tutarlı ürünleri görerek daha doğru bir yazar kasa fişi kesmiş ve eczanenizin doğru rakamlar ile kdv ödemesini 8-18 oranlı ürünlerin muhasebe kısmında doğru görünmesini sağlamış olursunuz.

Reçeteli Satış Fişi

Perakende satış fişi ile aynı yapı ve donanımı kullanır, Reçetenizi medula üzerinden kaydettikden sonra otomatik olarak fiş yazdırılır.

Bu fişinde birden çok artısı bulunmaktadır , eczanelerimizden gelen geri dönüşlerde kullanmaya başladıklarında itibaren müşteriler tarafından sorulan soruların azaldığını veya hastaların daha bilinçli tahsilat soruları sormaya başladıkları gibi cümleler duyduk.

Çünkü fiş üzerinde hastanın ödiyeceği rakamları net bir şekilde nelerden dolayı ödeme yapacağı net bir şekilde yazmaktadır.

Dozaj Bilgi Etiketi

Aslında eczaneler için en gerekli ihtiyaçlardan bir tanesidir, yıllardır farklı etiket ve cihazlar ile eczanelerin kendilerine göre ürettiği çözümler ile yürümekteydi.

Bu fişin şimdiye kadar olan uygulamalardan farkı fişin üzerinde sizin ve hastanızın görebileceği alanlar çok nettir.

İlacın adı – Alındığı Tarih – Ne Zaman Biteceği – Nasıl Kullanılacağı – Eczanenin ismi ve telefonu.

Yine bunu kullanan eczanelerimizden duyduğumuz cümleler, “eskiden kutuları atan hastalarımız kutunun üzerindeki etiketten dolayı saklamakta doktora veya bize gelirken bu kutuyu getirmekte. ”

Hastaya kendisini özel hissettirecek uygulama sayesinde , sürekli sizi tercih eden müşteri sayısını arttırmış olmaktasınız.